İngilizce Eğitimleri

Şimdi Bizimle Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme ve Yüksek Skor/Puan Garantili İngilizce Kurs Eğitimleri...İngilizce Kursu Eğitiminde Tecrübeli Kadro!
Her Biri Akademik Ünvana Sahip Olan ve Yalnızca İngilizce Kursu Eğitimi Veren Yabancı Eğitmen Kadrosu.

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri!
İngilizce Kursu Eğitimine Katılan Tüm Öğrencilerimize Ücretsiz Aktivite Ders İmkanı.

En Fazla Ders Saati!
160 Ders Saati İle Türkiye'nin En Fazla Ders Saatini Veren Eğitim Kurumu.
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
İngilizce Eğitimleri

Just English’te Genel İngilizce Eğitimi Türk ve anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir. Genel İngilizce, elementary, pre-intermediate, intermediate, upper intermediate ve advanced olmak üzere 5 kurluk bir eğitim ile gerçekleştirilir. Bu 5 kurluk eğitim programı sonunda İngilizceyi, anadiliniz seviyesine getirmeniz hedeflenir. Eğitiminiz, ders içi ve ders dışı çeşitli aktiviteler, kulüpler, online eğitimler, bire bir dersler ve etütlerle desteklenir.


Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Just English, elementary seviyesini İngilizceyi tanıtma, İngilizceyi sevdirme ve özgüven kazandırma olarak tanımlar. Just English’te aldığınız genel İngilizce elementary seviyesi sonunda kazanılmış bir özgüven, artık tanıdığınız ve sevdiğiniz bir İngilizceye sahip olacaksınız. Ayrıca gündelik yaşamda kullanılan cümleleri, basit diyalogları, temel zamanları öğrenmiş olacak ve “Anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesini tamamen unutarak kazandığınız özgüvenle konuşulanlara karşılık verebiliyor olacaksınız.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

Pre-intermediate seviyesinde gramer eğitiminiz yoğun bir şekilde devam ederken artık edindiğiniz bu gramer bilgilerini daha fazla pratiğe dökebilecek ve basit cümlelerden ziyade daha zengin diyaloglar kurabileceksiniz. Başlangıçta oldukça zor, hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabilecek, uzun diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. İşlenilen konular doğrultusunda dinleme, konuşma ve yazma etkinlikleri ile edindiğiniz bilgi desteklenip kalıcı hale getirilecek ve verilen yeni kelimeler ile kelime dağarcığınız genişletilecektir.

Intermediate (Orta) Seviyesi

Intermediate seviyesini başarı ile bitirdiğiniz taktirde İngilizce gramer yapısını büyük oranda bitirmiş olacak, karışık yapılar ile cümleler kurabilecek, kusursuz telaffuzla bir yabancı ile uzun uzun sohbet edebileceksiniz. Aynı zamanda roman, hikâye, makale gibi türleri anlamaya başlayacak ve YDS, TOEFL gibi akademik sınavlara hazırlığın temelini atmış olacaksınız.

Upper-Intermediate (İleri) Seviyesi

Upper intermediate seviyesinde alacağınız eğitimin büyük bir bölümünde konuşma, dinleme ve yazma aktivitelerine yer verilir. Bu seviye sonunda okuduğunuz tüm İngilizce kaynakları anlayabilir, akademik sunumlar yapabilir, makaleler yazabilir ve İngilizceyi sokak dilinden akademik dile kadar tüm yönleri ile oldukça rahat kullanabilirsiniz.

Advanced (Üst) Seviyesi

İleri seviye İngilizce eğitiminizi başarı ile tamamladığınızda, bu dile tamamen hâkim olacaksınız. Ayrıca bu seviye ile akademik İngilizce eğitiminizi de tamamlamış olduğunuz için YDS, TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlarda istediğiniz başarıyı elde edebileceksiniz.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle İngilizce Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili İngilizce Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı